Strzelnica multimedialna

Mobilny laserowy trenażer strzelecki SimWay


Strzelnica laserowa SimWay jest unikalnym rozwiązaniem, które może służyć do nauki i podnoszenia umiejętności strzeleckich sportowców i myśliwych oraz rozrywce ze znajomymi, współpracownikami lub rodziną i przyjaciółmi.

SYMULATOR POLOWANIA

SimWay Hunt™ to bardzo realistyczny symulator polowania. Prawdziwy pocisk jest zastąpiony wiązką laserową, a wyniki strzelań wyświetlane są w tabeli podsumowującej daną serię. Ten trenażer daje każdemu możliwość poczucia dreszczyku emocji podczas strzelania z broni myśliwskiej. Jednocześnie zachowane jest całkowite bezpieczeństwo.

ATRAKCJA NA IMPREZY

SimWay Hunt™ jest idealną atrakcją zarówno dla małych jak i dużych grup w pomieszczeniach oraz na zewnątrz ( na przykład pod wiatą lub w namiocie ). Idealnie nadaje się na urodziny lub imieniny, imprezy integracyjne, pikniki firmowe i wiele innych okazji. Strzelnica jest mobilna i można ustawić ją w dowolnym miejscu.

TRENING I ZABAWA

Symulator SimWay Hunt™ jest treningiem lub zabawą, w której może brać udział każdy, bez względu na wiek. Trenażer jest bezpieczny dla uczestników jak i dla obserwatorów. W realistyczne, pełnowymiarowe repliki broni jest wbudowana bardzo precyzyjna elektronika, która zastępuje prawdziwe naboje. Dla indywidualnych potrzeb jest również możliwa regulacja głośności wystrzałów.
System nie wymaga dużych pomieszczeń, komfortowa gra zajmuje powierzchnię około 3x4m. Zestaw jest przystosowany do użytku w barach, salach konferencyjnych, klubach, salach widowiskowych, kręgielniach. Wszędzie.

Wieczór kawalerski/panieński, urodziny, impreza, integracja, wesela… NIE CZEKAJ! ZAMÓW!